قابل توجه علاقه مندان به تهیه محصولات فروشگاه ۵۰۴۰ از این پس می توانید شما عزیزان برای تهیه محصولات این شرکت (در حال حاضر فقط چای لاغری اصلی ۵۰۴۰ موجود است) از طریق فروشگاه ما اقدام نمایید. می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱  تماس گرفته و در خصوص ثبت سفارش محصول چای لاغری اقدام نمایید.فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغریخود را در دو مدل دم کردنی و کیسه ای ارائه نموده است. مدل دم کردنی حاوی ۵ بسته ۵۰ گرمی بوده و می بایست مانند چای معمولی انرا ابتدا دم کرد و سپس مصرف نمود. اما چای کیسه ای شامل ۱۰۰ عدد چای تی بگ بوده که می توانید آنرا از طریق ما سفارش دهید.

 

فروشگاه ۵۰۴۰

فروشگاه پنجاه چهل  به منظور قدرانی از مشتریان خوب و وفادار خود یک قرعه کشی بزرگ برگزار خواهد کرد و از میان خریداران محصولاتش یکی را به عنوان برنده جایزه ۵۸۸ میلیون تومانی انتخاب خواهد کرد. شاید این بار شما برنده خوش شانس ما باشید.شما در هر کجای کشور که باشید می توانید براحتی اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود نمایید. کافیست تا برای تهیه چای مورد نظرتان با شماره تلفن ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ تماس گرفته و یا آدرس +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به همین خط پیامک دهید.

همچنین می توانید جهت تهیه چای فروشگاه پنجاه چهل بروی دکمه خرذید پستی که در زیر قرار داده ایم کلیک نمایید و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید:

شما با خیالی آسوده و به صورت ۱۰۰% تضمین شده می توانید چای لاغری تیما را به صورت کاملا اصلی و تایید شده از فروشگاه ما تهیه نمایید.

 

فروشگاه پنجاه چهل

 

در فروشگاه ما بهخترین و خوش طعم ترین مدل چای سبز عرضه می گردد

 چای دم کردنی حاوی ۵ بسته ۵۰  گرمی با قیمت ۲۸۰۰۰ تومان (هزینه پست به عهده مشتری است و به طور معمول بین ۳ تا ۵ هزار تومان است.)

خرید عمده : عزیزانی که مایل به خرید عمده هستند می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۴۳۹۹۷۲ و در تمام ساعات با شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ تماس حاصل فرمایند.

توجه: شما با خرید محصول چای لاغری تیما از فروشگاه ما می توانید در قرعه کشی بزرگ ۵۰۴۰ نیز شرکت نمایید.

 

 

خرید  چای سبز ۲۸۰۰۰ تومانی 

 

 

ما سعی کرده ایم تا با روش های مختلفی شرایطی رابرای شما فراهم نماییم تا براحتی اقدام به خرید محصولات فروشگاه اینترنتی پنجاه چهل نمایید.سعی خواهیم کرد بعد از ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن به کلیه سفارشات ترتیب اثر داده و انها را برای مشتریان به ادرس های درخواستیشان ارسال نماییم.

 

فروشگاه اینترنتی پنجاه چهل

 

کیفیت محصولات ارائه شده ما تضمین شده است.در مورد چای سبز شما اگر واقعا می خواهید تاثیر واقغعی انرا مشاهده نمایید پس مجبور هستید که از یک محصول اصلی استفاده نماییدو ما با اطمسینان به شما می گوییم که چای ارائه شده از طرف فروشگاه ۵۰ ۴۰کاملا اورجینال و دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشد.

 

 

فروشگاه ۵۰ ۴۰

 

 

 

مطالب مفید دیگر :

 

www.5040.ir چای سبز
www.5040.ir چای لاغری
چای لاغری ۵۰۴۰
چای لاغری تیما ۵۰۴۰
چای سبز
چای لاغری تیما
چای سبز تیما
لاغری سریع
چگونه لاغر شویم